Hotel Aleksandrija

Më shumë se një vend per qëndrim

Qëndro
Darko
Relaksohu

Përjetoe Luksin

Ejani në Ohër dhe ndiheni pulsin të depozitave të thella të kohes, të kapura në lojë të vazhdueshme të liqenit që ua jep pamja e hotelit tonë.Ne jemi te vendosur në qendër të qytetit, në vetëm 5 metra nga bregu, në një nga liqenet më të bukura të planetit Tokë- Liqeni I Ohrit.

Pamja nga dhomat tona do ju bejë të ndiheni si pjesë e shpirtit te traditës, pjesë e qytetit, prej shpirtit. Bukuria dhe rehatsia e dhomave,ambienti i hotelit, interieri dhe eksterieri I tij do bejë të ktheheni prapë.

Hotel Aleksandrija

Kosta Abras b.b 6000, Ohrid, R. Macedonia

Në dispozicion 24/7

+389 (0) 46 258 860
+389 (0) 46 258 861
info@hotelaleksandrija.com

Akomodim dhe Mëngjes për çdo mysafir

Mini bar në çdo dhomë

Klimë

Internet dhe TeleKabel

~

Kasafortë në dispozicionin tuaj

Linjë direkte telefonike

24/7 Recepcioni në dispozicion

Apartament luksoz

Dhomë luksoze me dy krevate

Gëzoni shërbimet tona

Dhomat tona dhe apartamenti luksoz janë sfidë për çdo klient, pasi që vet mysafirët kur largohen me fytyrë te buzëqeshur tregojnë ata për qëndrimin e tyre te mrekullueshëm dhe kënaqesinë. Jo shumë larg prej hotelit është muzeu I qytetit te Ohrit I cili do ua tregoj gjithë historinë e kombeve të lashta.

Mirë se erdhët në

Restoranin dhe Barin tonë

Akomodim dhe Mëngjes

Ne ofrojme mëngjes të shijshëm për çdo mysafir në hotelin tonë.

Darkë të paharruar

Restorani jonë është vend I mrekullueshëm me pamje nga liqeni, ideal per darkën tuaj intime

Eksperiencë qe kurrë nuk do e harroni

Një ndjenjë magjike e paqes rrjedh nëpër te gjitha shqisat duke krijuar nje imazh të bukur në pikpamje. Ju do të kapni zhurmën e fluturimit te pulëbardhave dhe çdo rënie të ujrave të Liqenit në të cilin shkëlqen perla e Ohrit e krijuar nga lotët e Lihnidës misterioze punë e së cilës është Liqeni I Ohrit,si perla më e vlefshme e thesarit botëror që sjell eksitim të papërsëritshëm dhe pervojë të paharrueshme.

Shijoni kafen tuaj

në tarracën tonë me pamje nga liqeni

 Rezervoni Tani

Rezervoni direkt duke dërguar një e –mail

Rezervoni nëpermjet booking.com

Adresë

Kosta Abras b.b 6000, Ohrid, R. Macedonia

Telefon

+389 (0) 46 258 860
+389 (0) 46 258 861